У Вінниці створять реабілітаційно-спортивний комплекс

Сьогодні, 19 жовтня, у Вінниці підписано Меморандум про взаєморозуміння та партнерство з будівельною компанією «Європейські технології в будівництві». Вона готова втілити у життя ідею побудови у місті реабілітаційно-спортивного комплексу.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Разом з нами її фахівці будуть шукати інвесторів, які допоможуть створити у нашій громаді простір, корисний для людей.

Тут ми плануємо створити умови для відновлення ветеранів після поранень, а також різні секції для наших дітей-спортсменів, які мають потенціал стати справжніми чемпіонами у різних видах спорту», — зазначив очільник громади.

За його словами, Вінниця продовжує шукати нові можливості для реалізації перспективних та корисних проєктів у громаді. А цей комплекс – лише одна з ідей.

Київські лікарі розробили та роками вдосконалюють запатентовану методику надання допомоги при синдромі компресії хребтової артерії. Патологія поширена при контузіях у військових і травмах шиї, які призводять до нестерпного болю, панічних атак, порушень слуху та зору. Нагадаємо, у Вінниці 20 травня автори методики познайомили з її тонкощами медичну спільноту та журналістів.

Нестерпний головний біль, раптові запаморочення та переднепритомний стан, тахікардія, панічні атаки, погіршення зору або потемніння в очах називають типовими ознаками недостатності кровопостачання до головного мозку та його гіпоксії. Серед причин, які до цього призводять, є деформація хребтової артерії після контузій чи травм шиї.

Синдром компресії хребтової артерії у світі вважають загадковим явищем і недостатньо дослідженим. Не існує «золотого стандарту» лікування хворих. Застосовується декілька різних методик. І далеко не всі вони гарантують сталий результат. Хоча ця патологія може стати причиною інсульту.

В Україні впроваджено унікальну методику лікування синдрому. Протягом багатьох років успішній досвід хірургічного лікування компресії хребтової артерії застосовують київські лікарі. Як запевняє Віктор Черняк, доктор меднаук, професор, хірург клініки судинної хірургії НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь», з 2014-го вітчизняна методика дозволила повернути у стрій тисячі наших поранених. Проте про позитивний досвід лікування досі недостатньо знають у країні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019 - 14:12
Переписка в интернете: — Голова болит, что делать? — Три виски. — О, действительно, легче стало. — Еще три, пока совсем не пройдет. — Слушай, в баре виски закончились, может, ...