Російські окупанти просунулися вперед на Запоріжжі

Російські окупанти незначно просунулися вперед в межах звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області (тоді цей напрямок офіційно називався Мелітопольським, а зараз Оріхівським).

Про це 1-го травня повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками передостаннього і останнього днів квітня.

На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця розширення сірої зони в наш бік. У підсумку Збройні сили України впевнено контролюють половину населеного пункту, решта перебуває у сірій зоні.

Тим часом деякі рашистські «воєнкори» заперечують інформацію російської пропаганди про захоплення загарбниками Роботиного. В якості свіжого вона оприлюднила відео з інтервентами в селі, які прорвалися туди ще у березні, але про те, що незабаром вони в ньому були знищені промовчала…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015 - 13:16
Оказывается, коты умеют ловить рыбу не только со стола. На видео сняли кота, который занимался этим делом на берегу водоема. Ранее доводилось видеть, как рыбачат медведи. Но кошачий стиль отличается ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...