Росіяни окупували ще два села на Донеччині

Російські окупанти захопили сусідні село Новокалинове та селище Керамік на Авдіївському напрямку. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Просування супротивника на ділянці шириною до 5,2 кілометрів та на глибину до 1,4 км».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив і показав деякі деталі на своїй карті за результатами минулої доби.

Значні втрачені ділянки, на яких вже закріпилися загарбники, він позначив червоними штриховкою і пунктиром. Також значно в наш бік змістилася сіра зона активних боїв.

Варто зазначити, що більшість вищевказаної щойно захопленої території станом на вчора вже була оточена з трьох сторін інтервентами; у тому числі безвихідним було положення в Новокалиновому. А от Керамік в напівоточення не потрапив…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...