Окупанти прорвалися у село Архангельське

Російські окупанти продовжують впевнене просування на Авдіївському напрямку в районі селища Очеретиного. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками тридцятого квітня та першого травня. На кожному червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначені втрачені території, на яких за добу встигали закріпитися загарбники.

За вчора вони захопили половину села Архангельське (решта в сірій зоні) та підійшли впритул до Новоолександрівки. При цьому виступ вільної території між цими двома населеними пунктами з урахуванням динаміки приречений на швидку окупацію.

Разом з тим блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних Сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» сумнівається в тому, що інтервенти зможуть прорватися до траси Покровськ – Костянтинівка:

«В напрямку Очеретине історія невтішна, 70% своєї піхоти з напрямку сунуть саме туди. Той, хто проїжджав трасу Констаха — Покровськ, розуміє, що до неї навряд дійдуть, місцевість дозволяє міцно тримати оборону. Звісно, транспортний рух скоро доведеться обмежити для всіх».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Француз показал китайцам уникальную выставку скульптур шоколада: видео

17.12.2016 - 23:46
Что означают реки и армии из шоколада, узнали жители 2-миллионного Чанчуня. В этом китайском городе выставлена экспозиция из около 700 скульптур. Шоколадную терракотовую армию, Будду, львов, драконов и Эйфелеву башню ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...

На Донбассе удалось снять на видео интенсивный бой

25.11.2017
24 ноября СММ ОБСЕ опубликовала ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...