У Пентагоні розглядають запит Україною далекобійних систем

Американці наразі вже не відкидають прохання України надати далекобійну зброю.

Але, якщо Києв предметно робить запити на снаряди ATACMS до РСЗВ HIMARS, то в США є своє бачення. Там натякають, що можуть надати щось інше, але теж далекобійне.

Як відомо, ATACMS мають дальність польоту 300 км і цього було б достатньо, щоб дістати до будь-якої точки окупованих частин України. А при дозволі американців і до місць в РФ, звідки російські фашисти обстрілюють наші міста.

Сполучені Штати розуміють потребу України в ураженні цілей, розташованих далі за лінією фронту, ніж сягають нинішні наявні системи, й ведуть відповідний діалог із українською стороною. Про це заявив заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль на зустрічі з журналістами в Києві в понеділок.

«Що стосується далекобійних систем, так званих ATACMS, то ми й далі чуємо зацікавленість у цих системах (від української сторони). На мою думку, корисно не зосереджуватись не стільки на цій конкретній системі, скільки на потребі уражати більш дальні цілі», – зазначив він.

«Не буду вдаватись у подробиці, та скажу: ми усвідомлюємо цю потребу в нинішньому статусі, й ми обговорюємо те, як Україні впоратись із цим викликом. Не буду уточнювати, про які системи може йтись, але продовжимо відповідний діалог із українськими колегами», – додав представник Пентагону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице мужчина создал лыжи для хождения по воде, видео

13.08.2021 - 22:22
Две березовых ветки, пластиковые трубы, металлические тросы и пара небольших ведер понадобились винничанину Николаю Бевзу, чтобы смастерить лыжи-водоходы. Пока он единственный, кто ходит на них по Южному Бугу, но надеется, ...