Після удару дронами зупинився Туапсинський НПЗ в РФ

Туапсинський нафтопереробний завод в Краснодарському краю РФ після вчорашньої атаки ударними безпілотними літальними апаратами зупинився. Про це з посиланням на власні анонімні джерела заявило агентство «Reuters».

Вказано, що сімнадцятого травня на цьому НПЗ була вражена установка виробництва зрідженого газу з нафти, тоді як установка з переробки нафти начебто вціліла. За це свідчить те, що під час пожежі не було густого чорного диму.

Анонімні фахівці припускають, що НПЗ зможе «відносно швидко» відновити роботу, адже з технічної точки зору, здається, є можливість запустити виробничий процес, повністю виключивши з циклу видобуток зрідженого газу.

Що ж, поживемо — побачимо. Нагадаємо, після попередньої атаки 25 січня Туапсинський НПЗ не працював три місяці, запустившись лише наприкінці квітня. Цікаво, це теж було «відносно швидко»?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко поставила свой хлесткий диагноз Верховной Раде (видео)

03.06.2016 - 14:46
Можно по разному относиться к первым дням работы в парламенте нашей героической летчицы Надежды Савченко, но ее сегодняшний комментарий на тему того, как работает ВР, заслуживает уважения. Она четко и ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...