ЗСУ знищили літак російських окупантів

Сімнадцятого травня російські окупанти втратили один літак. Про це Генеральний штаб Збройних сил України без подробиць заявив у сьогоднішньому традиційному щоденному зведенні про втрати загарбників.

Всього з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 18 травня 2024-го) ворог втратив 354 літаки (в середньому по 0,43 за день, або один 2,3 доби).

Вчора Генштаб ЗСУ вказав, що шістнадцятого травня агресор позбувся двох літаків і гелікоптера. Але збили їх, чи можливо знищили на аеродромі в Криму, невідомо.

Нагадаємо, 11 травня після певної перерви бійці зенітного підрозділу 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка збили дозвуковий штурмовик «Су-25» російських окупантів. Сталося це на Авдіївському (Покровському) напрямку. Ще через два дні на Донеччині вдалося збити черговий «Су-25». В той самий день було знищено ворожий гелікоптер Ка-52.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьезная и очень неудачная попытка ограбления в автобусе (видео)

12.01.2016 - 21:22
Попытка украсть сумочку по воле случая и водителя автобуса закончилась полным фиаско. Ограбление оказалось незавершенным, преступник был «пойман» дверью автобуса, да еще и по спине палкой настучали. Это не считая ...