Окупанти прорвалися в Берестове на Куп’янському напрямку

Російські окупанти незначно просунулися на Куп’янському (Сватівському) напрямку: «Кацап продовжує наступ на село Берестове (Харківська область) і зумів увійти в перші будинки населеного пункту».

Про це о 6:38 повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та на прилеглих територіях Донеччини та Харківщини.

Втім, з оприлюдненої ним мапи можна зрозуміти, що до Берестового впритул змістилася сіра зона. Тобто, загарбники ще не встигли закріпитися біля села.

Тим часом, пресслужба Генерального штабу Збройних сил України в останньому на момент написання цих рядків зведенні (за 23 години минулої доби) про дану ділянку фронту повідомила наступне:

«На Куп’янському напрямку відбулося шість бойових зіткнень. Наші підрозділи успішно відбили три ворожі атаки. Тривають три бойові зіткнення на напрямках Кислівка – Іванівка і Крохмальне – Берестове. Ситуація контролюється захисниками України».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ под обстрелом террористов провели дерзкую операцию и добыли трофей: видео

13.06.2017 - 23:19
У ВСУ очередной трофей на Бахмутке За первые 18 часов 13 июня спикер АТО Антон Миронович зафиксировал со стороны ЛНР обстрелы украинских позиций на Бахмутке: с утра у Новотошковского из ...

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018
В Василькове Киевской области учительница ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...