Росія провела невдалі випробування ракет Ярс і Булава

Лідер фашистського режиму Росії Путін вже декілька років намагається залякувати світ начебто неперевершеними розробками у сфері ядерної зброї. Але Захід вважає, що вони недосконалі, а може й взагалі не спрацюють при спробі використання.

За даними української розвідки, держава-агресор наприкінці жовтня й на початку листопада здійснила невдалі випробування носіїв ядерної зброї – ракет «Ярс» і «Булава».

«1 листопада 2023 року Росія провела невдалі випробування міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 «Ярс», яка є основною у наземному компоненті стратегічних ядерних сил РФ. Запуск ракети «Ярс» із космодрому «Плєсєцк» (Архангельська обл.) по цілі на полігоні «Кура» (Камчатка) здійснив бойовий розрахунок 33 ракетної армії ракетних військ стратегічного призначення ЗС РФ», — йдеться у повідомленні.

За даними Головне управління розвідки МО України, ракета «Ярс» збилась з курсу, як і під час попередніх командно-штабних навчань стратегічних ядерних сил держави-агресора Росії 25 жовтня 2023 року.

Так само невдало 25 жовтня 2023 року завершився випробувальний запуск з підводного ракетного крейсера «Борей» балістичної ракети РСМ-56 «Булава», що вкотре засвідчило її ненадійність».

Серйозні проблеми фашистська Росія має також із важкою МБР РС-28 «Сармат» шахтного базування — це один з ключових проєктів в оголошеному агресором процесі модернізації стратегічних ядерних сил РФ.

Ракету «Сармат» в Росії створюють з 2009 року. Згідно з первинними планами Москви, її мали прийняти на озброєння ще 5 років тому ― у 2018-му, але дату постійно відтерміновували. Зрештою, «Сармат» прийняли на озброєння лише у вересні 2023-го — після першого і єдиного повноцінного випробування, проведеного у квітні цього року.

«У порівнянні з виготовленою в Україні МБР РС-20 «Воєвода» створена їй на заміну ракета «Сармат» позбавлена будь-яких переваг у конструкції, головній частині чи методах подолання протиракетної оборони. Фактично «Сармат» — недопрацьована, недосконала, сира ракета», — наголошує ГУР.

Також ГУР повідомляє, що заплановане Росією на 2023 рік постачання нових стратегічних бомбардувальників Ту-160М2 перенесене на більш пізній термін, оскільки росіяни так і не змогли відновити виробництво нової версії двигунів НК-32.

«Усі перелічені проблеми стратегічних ядерних сил держави-агресора РФ – прямий наслідок санкційної політики цивілізованого світу проти Москви за розв’язану нею війну проти України, а також неспроможності науково-технічної та промислової баз терористичної Росії виготовити необхідні компоненти на заміну імпортним», – заявили в розвідці.

Нагадаємо, Росія на початку року також невдало випробувала свою «непереможну» ракету Сармат, начебто здатну нести кілька ядерних боєголовок. Тестування відбулося під час візиту президента Джо Байдена до України, повідомив 22 лютого телеканал CNN із посиланням на двох неназваних офіційних осіб США.

Офіційні особи також припустили, що якби випробування були успішними, то президент РФ  Путін обов’язково рекламував би випробування у своєму зверненні до нації 21 лютого. Але натомість він оголосив про припинення участі Росії в останньому американсько-російському договорі про обмеження ядерних озброєнь і наказав своїм ядерним силам готуватися до нових перегонів озброєнь.

Нагадаємо, Путін заявляв про успішні випробування міжконтинентальних балістичних ракет Сармат у минулому. Останнє загальновідоме успішне випробування цієї ракети відбулося за кілька місяців після вторгнення Росії в Україну на початку 2022 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка показала «спиннер для груди» в действии: видео

07.07.2017 - 14:31
Жительница США с ником  @caritadepincel стала популярной, обнародовав видеоролик с демонстрацией спиннера для груди у себя в Twitter. Собственную вариацию игрушки она назвала Fidgetiddies. Ролик с ней успел собрать почти ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...