Окупанти просунулися вперед у Новокалиновому

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 26-го квітня бійці Сил оборони відбили 23 атаки російських окупантів в районах Архангельського, Кераміка, Очеретиного, Семенівки, Уманського і Калинового, здійснених за підтримки авіації.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників на цій ділянці фронту в районі села Новокалинове.

Дивись скриншот його карти, на якому він червоно-коричневою штриховкою забарвив втрачену територію, на якій вже встигли закріпитися інтервенти.

Окрім того, ми червоною стрілочкою показали розширення сірої зони в наш бік. Наразі ворог впевнено контролює не більше чверті населеного пункту, Сили оборони – трохи більше половини, решта перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...