ГО «Ультрас Вінниця» поширили свою позицію щодо фанів у футболках зі свастикою

Редакція «РЕАЛу» отримала звернення від організації вінницьких ультрас, яка висловила своє відношення до скандалу під час останього матчу «Ниви» в чемпіонаті.

Приводимо її без купюр:

«Останнім часом вилилась маса негативу в публікаціях Ваших колег по відношенню до ГО «Ультрас Вінниці». Я, Домбровський Олександр, голова даного громадського об’єднання заявляю, що до подій, які мали місце на останньому матчі футбольного клубу «Нива Вінниця» ми відношення не маємо. 

Членами нашої організації та її прихильниками є патріотична молодь Вінниччини, яка гідно відстоювала позицію українського народу за часів Революції Гідності, значна частина наших однодумців боронила та боронить територіальну цілісність нашої держави на Сході країни. Ми вважаємо не умисне та не допустиме використання символіки Нацистської Германії на футбольних стадіонах. Особи які вдягнули футболки опізнані нами не були, про їхню таємничу появу та зникнення нам нічого нам не відомо.

Ціль нашої громадської організації – це підтримка рідного клуба, що сприятиме позитивним результатам «Ниви». Даний інцидент йде у розріз нашим поняттям підтримки і ми присікаємо і засуджуємо будь-які дії направленні на дискредитацію клубу та рідного міста. Дані події вважаємо провокацією, яка спрямована проти нашого клубу

Прохання дану інформацію оприлюднити та донести до суспільства».

З повагою
громадська організація
«Ультрас Вінниці»

В Виннице полиция и вице-президент «Нивы» прокомментировали скандал с футболками ультрас

В полиции Винницы открыли дело по местным ультрас


 
adsteroid
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Билозир дала скандальную оценку выбору России участницы на Евровидение: видео

16.03.2017 - 10:33
При всем осознании того, что Кремль приложил руку к выбору участника от России на Евровидение, нельзя согласиться с комментарием на эту тему нардепа Оксаны Билозир. Да, отправляя в Киев Юлию ...

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у ...