Рада ухвалила закон про мобілізацію засуджених

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №11079-1 про мобілізацію деяких категорій засуджених.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

«Законопроект №11079-1 про мобілізацію засуджених осіб прийняли в цілому. За — 279. Ризики щодо антикорупції, на яких наголошував антикорупційний комітет, частково прибрали. Зокрема, право мобілізуватися з тюрми прибрали для депутатів та частини топ-корупціонерів (з винятками), а також винних у тяжких злочинах (на кшталт вбивства, зґвалтування)», — йдеться в повідомленні нардепа.

Раніше повідомлялося, що журналісти незалежного антикорупційного центру  NGL.media виявили майже 11 тисяч випадків, коли обвинувачені у кримінальних злочинах добровільно мобілізуються, а суди, відповідно, зупиняють розгляд їхніх справ.

Також Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні ще на три місяці, до 11 серпня. Подібне рішення парламент приймає раз на квартал після 24 лютого 2022 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018 - 21:25
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв Сакварелидзе собраться возле Администрации президента. Однако, их собралось ничтожно мало. Порядка 100-150 человек. Журналистов и правоохранителей заметно больше. Бросается в глаза дезорганизованность протестующих. В основном ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...