Євробачення-2024: шведський співак потрапив у гучний скандал

Гучний скандал розгорівся навколо шведського співака Еріка Сааде. Він вийшов на сцену з символом Палестини.

Зазначається, що виконавець не є учасником цьогорічного конкурсу, але виступав на відкритті разом зі співачками Елені Фурейра та Chanel. Під час виступу артист порушив правила Євробачення. Він вийшов на сцену з символом Палестини — арафаткою, яка була обмотана навколо зап’ястя.

Згідно з правилами, членам команд, виконавцям і вболівальникам заборонено демонструвати будь-які прапори країн, які не беруть участі в конкурсі, а також показувати або робити будь-які політичні жести.

Організатори Євробачення 2024 вже прокоментували інцидент. Вони зазначили, що Ерік Сааде був знайомий з правилами. Тому їм шкода, що співак їх проігнорував.

«Пісенний конкурс Євробачення — це жива програма. Усі артисти ознайомлені з правилами конкурсу. Нам шкода, що Ерік Сааде вирішив знехтувати неполітичним характером події», — йдеться в повідомленні організаторів, пише SVT.

Ерік Сааде вже прокоментував скандал. Він зазначив, що в дитинстві отримав арафат від батька, який є палестинцем. Співак зізнався, що одягнув його на зап’ястя, щоб мати щось автентичне і показати своє походження.

«Ту арафатку я отримав від батька ще маленьким хлопчиком, щоб ніколи не забувати, звідки родом. Тоді я не знав, що колись це назвуть «політичним жестом». На мій погляд, це просто расизм. Я просто хотів бути інклюзивним і носити щось автентичне для мене, але EBU, здається, вважає мою етнічну приналежність суперечливою. Це нічого не говорить про мене, але все говорить про них. Я говорю, як гасло ESC цього року: United by music», — обурився співак.

Раніше повідомлялося, що представницю Ізраїлю на пісенному конкурсі Євробачення-2024, співачку Еден Голан, супроводжуватиме охорона. 

Редакція «РЕАЛу» вважає, що від аполітичності EBU аж смердить, бо політикою тут вважають й підтримку України у війні з фашистською Росією. Згадаємо, як вже три роки нашим учасникам забороняють навіть слово підтримки своїй країні сказати! Тобто EBU не розрізняє добро і зло.

До речі, звернули увагу на якусь сірість і безликість у представленні учасників Євробачення перед їх виступами — навіть на мапах немає кольорів країн. Таке враження, що це робиться для того, аби не дати Україні хоч якость бути представленній у своїх кольорах… 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Золани Тете отправил соперника в глубокий нокаут за рекордные 11 секунд: видео

19.11.2017 - 18:16
В мировом боксе произошло знаменательное событие — пал рекорд по времени, которое потребовалось на завершение поединка нокаутом.  Спортсмен из ЮАР Золани Тете уже на 11 секунде мощным ударом справа уложил ...

Умер знаменитый вратарь киевского «Динамо» Виктор Чанов: видео

08.02.2017
Сегодня умер знаменитый вратарь киевского ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...