Уряд Гройсмана виділив додаткові 26 млн грн малим містам Вінниччини

Уряд Гройсмана надає майже 3 млрд грн на підтримку малих міст та райцентрів України. На реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів кожна область отримає десятки мільйонів гривень. Наразі між містами Вінницької області вже розподілили 25,7 млн грн, і це лише частина коштів.

Державний фонд регіонального розвитку виділить 3 мільярди на потреби міст районного значення. До речі, вже з початку 2020-го усі малі міста будуть наділені такими ж повноваженнями та ресурсами, якими користуються у великих містах та ОТГ. Також у наступному році очікується запуск урядової програми фінансування місцевих доріг (у народі їх звуть “тешками”) у розмірі 10 млрд грн.

Уряд вже фінансує будівництво спортивного комплексу у місті Гнівані (1 млн грн); у Іллінцях на капітальний ремонт школи-гімназії №2 виділено 3,7 млн грн. Навчальні заклади ремонтуватимуть і в багатьох інших населених пунктах області: в Оратові (3,5 млн грн), у другій школі смт Чернівці (2,97 млн грн), а на опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І—ІІІ ступеня №2 імені Івана Богуна у Ямполі виділено 4,5 мільйони – частина цих коштів призначена для будівництва спортивного майданчика.

Заклади, що мають важливе культурне значення, Уряд Гройсмана також не оминув увагою. Відтак, на реконструкцію елементів пам’ятки містобудування та архітектури 1757 року “Палац” (м.Тульчин) закладено 8 мільйонів. А реконструкція Тростянецького районного будинку культури обійдеться у 2 млн грн. Слід зазначити, що це лише частина об’єктів, які Володимир Гройсман визначив як першочергові для ремонту та облагородження. Найближчим часом міста Вінниччини одержать фінансування і інших соціально важливих проектів.

Продовження таких програм децентралізації напряму залежить від того, чи буде новий уряд підтримувати українські громади так само, як попередній. Тобто, саме результати парламентських виборів дадуть нам розуміння того, чи триватиме сталий розвиток на рівні населених пунктів України. Прем’єр-міністр заявив, що до 1 січня 2021 року необхідно, аби районні центри і міста районного значення отримали статус об’єднаних територіальних громад і мали у розпорядженні всі можливості і ресурси для розвитку, якими вже наділені завдяки децентралізації великі міста і об’єднані територіальні громади. “Це дасть їм можливість до процесу остаточного об’єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, почати ремонтувати садочки і школи”, – зазначив Голова Уряду.


 
Обливки
SAPE RTB
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

“Бавария” на классе разбила “Боруссию” на ее поле: видео голов

04.11.2017 - 21:47
“Боруссия” в 11-ом туре чемпионата Германии проиграла мюнхенской “Баварии” со счетом 1:3. Наш Андрей Ярмоленко вышел в стартовом составе, но отличиться не смог. За 10 минут до конца поединка его ...

На заседании в Минобороны атошник ударил генерала головой в нос: видео

10.03.2017
Сегодня на заседания общественного совета Минобороны ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...