Уряд Гройсмана виділив додаткові 26 млн грн малим містам Вінниччини

Уряд Гройсмана надає майже 3 млрд грн на підтримку малих міст та райцентрів України. На реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів кожна область отримає десятки мільйонів гривень. Наразі між містами Вінницької області вже розподілили 25,7 млн грн, і це лише частина коштів.

Державний фонд регіонального розвитку виділить 3 мільярди на потреби міст районного значення. До речі, вже з початку 2020-го усі малі міста будуть наділені такими ж повноваженнями та ресурсами, якими користуються у великих містах та ОТГ. Також у наступному році очікується запуск урядової програми фінансування місцевих доріг (у народі їх звуть “тешками”) у розмірі 10 млрд грн.

Уряд вже фінансує будівництво спортивного комплексу у місті Гнівані (1 млн грн); у Іллінцях на капітальний ремонт школи-гімназії №2 виділено 3,7 млн грн. Навчальні заклади ремонтуватимуть і в багатьох інших населених пунктах області: в Оратові (3,5 млн грн), у другій школі смт Чернівці (2,97 млн грн), а на опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І—ІІІ ступеня №2 імені Івана Богуна у Ямполі виділено 4,5 мільйони – частина цих коштів призначена для будівництва спортивного майданчика.

Заклади, що мають важливе культурне значення, Уряд Гройсмана також не оминув увагою. Відтак, на реконструкцію елементів пам’ятки містобудування та архітектури 1757 року “Палац” (м.Тульчин) закладено 8 мільйонів. А реконструкція Тростянецького районного будинку культури обійдеться у 2 млн грн. Слід зазначити, що це лише частина об’єктів, які Володимир Гройсман визначив як першочергові для ремонту та облагородження. Найближчим часом міста Вінниччини одержать фінансування і інших соціально важливих проектів.

Продовження таких програм децентралізації напряму залежить від того, чи буде новий уряд підтримувати українські громади так само, як попередній. Тобто, саме результати парламентських виборів дадуть нам розуміння того, чи триватиме сталий розвиток на рівні населених пунктів України. Прем’єр-міністр заявив, що до 1 січня 2021 року необхідно, аби районні центри і міста районного значення отримали статус об’єднаних територіальних громад і мали у розпорядженні всі можливості і ресурси для розвитку, якими вже наділені завдяки децентралізації великі міста і об’єднані територіальні громади. “Це дасть їм можливість до процесу остаточного об’єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, почати ремонтувати садочки і школи”, – зазначив Голова Уряду.


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

200-килограммовый крокодил уже 20 лет живет в индонезийской семье, – фото, видео

07.02.2018 - 17:30
В 1997 году 41-летний Мухаммед Айван из Западной Явы, Индонезия, всего за 2 доллара купил новорожденного гребнистого крокодила, которого поймали рыбаки. Малыша он назвал Коджек и отнес домой. С тех ...

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017
Не успели поклонники таланта Насти ...

Появилось видео избиения школьницы под Киевом

25.01.2019
В селе Вишеньки Бориспольского района ...