Окупанти просунулися вперед під Авдіївкою

Російські загарбники просунулися вперед в районі нещодавно окупованої Авдіївки. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Конкретику вказав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за 21 лютого, на якому він червоними пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій вже закріпилися інтервенти. Ми ж червоною стрілкою умовно позначили розширення сірої зони у бік Орлівки.

Загалом можна вважати це просування агресора незначним. Воно сталося на відносно широкій ділянці фронту між Ласточкиним і Степовим, але не є глибоким.

Наші захисники описують ситуацію під Авдіївкою наступним чином:

«ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки просуваються на захід від Авдіївки у напрямку до населеного пункту Ласточкине, намагаючись вийти на його околиці. На підступах до околиць знищуємо техніку та особовий склад противника».

«Говорять Снайпер»: «Після невдач поблизу Ласточкино авіація орків рівняє село керованими авіаційними бомбами, їх задача знищити будь-які укриття. Під удар також потрапляють Орлівка, Семенівка та Тоненьке. За день орки скидають +- 60 бомб, працюють по 6 літаків одним заходом».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Семенченко рассказал о том, как они «сняли» блокаду в Бахмуте: видео

08.02.2017 - 00:37
Начальник Нацполиции Украины в Донецкой области Вячеслав Аброськин рассказал о том, что блокада железной дороги в Бахмуте снята — поезда ходят. А затем уточнил, что у полиции нет данных о ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...