Сили оборони знищили штурмові групи окупантів у Вовчанську

Бійці бригади «Сталевий кордон» Державної прикордонної служби України дронами-камікадзе знищили дві штурмові групи російських окупантів в містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

«Одна з них перебувала під мостом, а інша сховалась у будинку», — про це пресслужба ДПСУ повідомила на своїх медіаресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими дронами-камікадзе.

Авторитетний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтвердив знищення цих інтервентів та охарактеризував ситуацію у Вовчанську:

«Противник продовжує спроби закріплятися в північній частині міста, вибудовувати позиції і навіть пробує прориватися західніше… Сили Оборони тримають московитів під вогневим контролем, а також працюють підрозділи по зачистці міста… Безпосередньо на околицях міста виродки встигають навіть мародерити будинки…».

Наші контрольні безпілотні літальні апарати відзняли декілька роликів, які засвідчують факти мародерства загарбників у Вовчанську.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Франции судья ударил игрока «Нанта», а затем удалил его: видео

15.01.2018 - 14:50
В концовке поединка французской Лиги 1 между «Нантом» и ПСЖ, где с минимальным счетом победили парижане, «отличился» арбитр Тони Шапрон. «Догоняя» атаку, он упал перед центрбеком хозяев Диего Карлосом, не ...

Певица Шер произвела фурор своим нарядом: фото, видео

22.05.2017
Несмотря на относительно немолодой возраст, ...