ЗСУ знищили підрозділ російських операторів БПЛА

Бійці роти ударних безпілотних літальних апаратів «VORON 100» сотої окремої механізованої бригади Збройних сил України одним дроном-камікадзе знищили одразу дев’ять своїх «колег»-антиподів разом з їх базою і складом баражуючих боєприпасів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у власному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзгятих контрольним безпілотним літальним апаратом і тим самим дроном-камікадзе.

Наші захисники виявили досить велику двоповерхову будівлю, в якій облаштували свою базу ворожі аеророзвідники і оператори БПЛА. В той момент, коли там знаходилися дев’ять інтервентів, в неї залетів наш дрон і вибухнув.

Очевидно, він спровокував детонацію боєприпасів чи зарядів до камікадзе, які там були, адже надпотужний вибух ущент знищив будинок, від якого залишилося лише будівельне сміття.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как работают механизмы автомата Калашникова, — замедленная видеосъемка

09.12.2016 - 14:32
YouYube-канал Vickers Tactical в деталях показал работу механизмов самого распространенного в мире автомата. Автомат Калашникова – самая узнаваемая в мире модель оружия и наиболее массовый «огнестрел». По самым скромным оценкам, ...

Фантастический гол Азара в ворота «Арсенала»: видео

04.02.2017
Капитан сборной Бельгии Эден Азар ...