Ентерол проти лямбліозу: чим допоможе пробіотик?

Лямблії — це одноклітинні мікроорганізми, які викликають лямбліоз, потрапляючи до шлунково-кишкового тракту. Проте джерелами захворювання можуть стати не тільки люди, а й домашні тварини. Лямблії є паразитами, що здатні існувати в одній або одночасно у двох формах: вегетативній (активній) і цистовій (сплячій, споровій).

До традиційних варіантів лікування ці мікроорганізми чутливі тільки тоді, коли знаходяться в активній фазі. У цьому ж випадку будуть наявні симптоми захворювання, адже бактерії будуть «господарювати» у тонкому кишківнику. Одночасно людина стає джерелом розповсюдження цист. Вони накопичуються у товстому кишківнику та виходять назовні з продуктами життєдіяльності. Відсутня гігієна рук, особливо після відвідування громадських місць, може призвести до високого ризика зараження людей навколо. Цікаво, що самі по собі спори не викликають симптомів захворювання, тому людина може не знати, яку небезпеку становить для інших.

Ознаки захворювання

  • Біль у животі (зазвичай у формі різких нападів).

  • Проноси, закрепи, спінені випорожнення.

  • Значне погіршення апетиту.

  • Відчуття слабкості, постійна втома, схуднення.

  • Погіршення стану шкіри, ламкість нігтів, випадіння волосся.

  • Висипи.

Навіть один з цих симптомів — привід звернутися до лікаря. Підступність лямбліозу — в неспецифічних ознаках, адже аналогічне погіршення самопочуття можуть давати найрізноманітніші хвороби. Це створює серйозні перепони для своєчасного і правильного лікування.

Джерела зараження

У навколишньому середовищі лямблії знаходяться у неактивному стані, захищені цистною оболонкою. Вони легко потрапляють в організм через порушення правил гігієни. Тому для профілактики захворювання важливо регулярно мити руки, слідкувати за чистотою дитячих іграшок обробляючи спиртовмісними дезинфектантами також, не вживати напої і їжу сумнівної якості. Додатковим фактором зараження можуть бути також домашні, свійські тварини.

Лікування

Лікування проводиться відразу за кількома напрямками. По-перше, боротьба з активними лямбліями за допомогою протимікробних препаратів. По-друге, покращення самопочуття пацієнта завдяки дієті. По-третє, відновлення нормального травлення, поліпшення мікрофлори й стану слизової оболонки кишківника. Саме для цього призначають пробіотики, такі як Ентерол® та за необхідності антибіотики. Зверніть увагу, що лікування повинен призначати тільки лікар. Також з ним варто узгоджувати прийом додаткових препаратів.

У якості пробіотика з гарною доказовою базою лікарі все частіше застосовують Ентерол®. Цей препарат містить бактерії штаму Saccharomyces boulardii CNCM I -745, що активно витісняють патогенних збудників лямбліозу та відновлюють здоровий склад кишкової мікрофлори.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017 - 00:06
Возле здания Администрации президента Украины сторонники Саакашвили из «Руха новых сил» подожгли шины. Среди них присутствует нардеп Егор Соболев. Видео этого действа разместили на странице движения в Фейсбук. Перед этим ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017
Днем 26 октября в Немировском ...