Бійці Легіону «Свобода Росії» і РДК проравлися у дві області РФ

Минулої ночі підрозділи Легіону «Свобода Росії», Російського Добровольчого Корпусу та Сибірського батальйону прорвалися через державний кордон на територію Курської і Бєлгородської області РФ.

Про це повідомляють різні джерела, зокрема опозиційний російський експарламентар Ілля Пономарьов. З його слів вони взяли під контроль хутір Лозова Рудка на Бєлгородщині і ведуть ближній бій в Тьоткіно на Курщині.

Бійці однієї зі штурмових груп записали і виклали в свій Телеграм-канал відеозвернення, в якому пояснили, що йдуть на вибори, щоб протистояти диктатурі Путіна.

Рашисти з групи «Wargonzo» вказують, що ці підрозділи прорвалися за підтримки артилерійського та мінометного вогню на пікапах.

Бій в Тьоткіно підтверджують місцеві жителі – на відео чути інтенсивну стрілянину. А жителі селища Горьківське (біля Лозової Рудки) зняли, як по їх вулиці їде танк з прапором Європейського союзу, а за ним йдуть бійці з автоматами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове сгорело отделение Сбербанка России: видео

03.10.2017 - 09:08
Этой ночью во Львове огонь уничтожил отделение «Сбербанка России». Пожар вспыхнул на ул. Черновола, 2 без двадцати три, и уничтожил помещение. Пожарные прибыли достаточно оперативно, но огонь был очень сильным, ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Столяр выстрогал себе полнофункциональные автомобили (видео)

20.09.2015
Американский столяр и художник Айзек ...