У Вінниці судять крадія у громадському транспорті

У Вінниці почастішали випадки крадіжок у громадському транспорті. Нехтуючи суспільними нормами, та повагою права власності, заради легкої наживи та швидкого збагачення або з інших спонукань людина стає на злочинний шлях.

Так, протягом вересня – грудня 2017 року вінничанин В., користуючись неуважністю громадян, які пересуваються у громадському транспорті, скоїв ряд крадіжок, особистих речей пасажирів.

В результаті він заволодів двома гаманцями, грошовими коштами в сумі понад 2000 гривень та іншими предметами, які представляють матеріальну цінність для потерпілих.

В подальшому викраденими матеріальними цінностями він розпоряджався на висланий розсуд.

Після вчинення чергової крадіжки у громадському транспорті особу було затримано відповідно до ст. 208 КПК України.

За результатами досудового розслідування чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушеннь, передбачених ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України – тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинене повторно, та спрямовано обвинувальний акт за його обвинуваченням  до суду.

Наразі триває судовий розгляд.

Слід зазначити, що санкція ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України  передбачає покарання у виді  позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області юрист 1 класу
Микола Гюмюшлю


 
adsteroid
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016 - 19:27
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику Станиславу Батрину в удовлетворении иска о признании агрессии России в Украине. Речь об установлении факта вооруженной агрессии РФ в Крыму и на востоке Украины судебным решением. Батрин ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...