У Вінниці судять крадія у громадському транспорті

У Вінниці почастішали випадки крадіжок у громадському транспорті. Нехтуючи суспільними нормами, та повагою права власності, заради легкої наживи та швидкого збагачення або з інших спонукань людина стає на злочинний шлях.

Так, протягом вересня – грудня 2017 року вінничанин В., користуючись неуважністю громадян, які пересуваються у громадському транспорті, скоїв ряд крадіжок, особистих речей пасажирів.

В результаті він заволодів двома гаманцями, грошовими коштами в сумі понад 2000 гривень та іншими предметами, які представляють матеріальну цінність для потерпілих.

В подальшому викраденими матеріальними цінностями він розпоряджався на висланий розсуд.

Після вчинення чергової крадіжки у громадському транспорті особу було затримано відповідно до ст. 208 КПК України.

За результатами досудового розслідування чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушеннь, передбачених ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України – тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинене повторно, та спрямовано обвинувальний акт за його обвинуваченням  до суду.

Наразі триває судовий розгляд.

Слід зазначити, що санкція ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України  передбачає покарання у виді  позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області юрист 1 класу
Микола Гюмюшлю

 
adsteroid
novostimira
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...