Бійці 40-ї бригади ЗСУ знищили чотири ворожих танки

Бійці 40-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені великого князя Вітовта досконало оволоділи технікою використання цивільних безпілотних літальних апаратів для нанесення шкоди ворогу. Адже скинути невелику гранату прямо в відкритий люк бронетехніки з БПЛА, необладнаного системою прицілювання, вкрай складно.

Одначе операторам аеророзвідки підрозділу це вдалося: на першому відео маленький ВОГ падає прямо в кабіну танка і там вибухає (момент вибуху на скріні). В цьому випадку завдана ворогу (і танку, і екіпажу) шкода набагато більша, ніж якби заряд вибухнув на броні зверху.

Але основний стиль роботи сорокової бригади залишається класичним: дрони шукають цілі, визначають їх координати, а артилеристи по ним відпрацьовують. На другому відео, теж знятому БПЛА, пресслужба підрозділу показала, як вогнем з американської 155-міліметрової гармати «М777» її бійці знищили три танки російських загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Найдена суперскоростная замена Wi-Fi, которая имеет высокий уровень информационной безопасности (видео)

16.03.2016 - 14:18
Вполне возможно, что в скором будущем мы сможем подключиться к Интернету, не используя ничего, кроме простой лампы. Li-Fi, или (light fidelity, в пер. «верность свету), это новая беспроводная технология, которая была ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...