У Вінниці обмежать рух транспорту на площі Героїв Майдану

З 29 квітня по 30 травня у Вінниці через інфраструктурні роботи на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Івана Богуна (площа Героїв Майдану) тимчасово обмежать рух транспорту.

Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

«На цій ділянці дорогу не перекриватимуть, буде лише тимчасове обмеження руху. Це пов’язано з прокладанням мережі водовідведення. На перехресті встановлять відповідні дорожні знаки та технічні засоби організації дорожнього руху. Водіїв просять заздалегідь планувати свій маршрут», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, перехрестя є одним з ключових у місті, адже через нього йде транспортний потік у бік Київського мосту, центру, П’ятничан, Кореї тощо.

Площа Героїв Майдану розташована в центрі міста на перехресті одразу декількох вулиць, головні з яких  Магістратська та Театральна.

Нагадаємо, рішенням Вінницької міської ради від 21 лютого 2014 року вирішено перейменувати площу Радянську на площу Героїв Майдану, щоб увіковічнити пам’ять загиблих героїв Майдану в Києві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015 - 16:10
Есть выражение – живут как кот с собакой. Так вот, его первоначальное значение опровергли. Собчёнка попала в беду. Не известно, каким образом она оказалась закрыта в сарае со слегка потрепанной ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...