Алієв розповів, що Мілевський був у комі

Коли відомого у минулому нападника київського Динамо Артема Мілевського доставили до лікарні, він був у вкрай важкому стані і навіть впав в кому. Про це в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів Олександр Алієв.

Нагадаємо, 25 вересня Алієв повідомляв про важкий стан Мілевського.

«Усім привіт. Хочу прояснити ситуацію щодо Артема Мілевського. Слава богу, вдалося його покласти в лікарню. Він уже протягом 5 днів там. Стан, звичайно, дуже важкий. Але нічого, лікарі борються. Хочу висловити велику подяку київському Динамо і, звичайно, Ігорю Михайловичу Суркісу. Усі витрати він узяв на себе. Яка буде ситуація — я буду вам повідомляти. Я до нього їжджу і відвідую його в лікарні постійно», — сказав Алієв тоді на своїй сторінці в Instagram.

Перед цим Алієв і інший відомий український форвард Євген Селезньов повідомляли, що не можуть вмовити Артема лягти у лікарню.

Що саме з Мілевським, не повідомляється, але з урахуванням слави останнього, як людини, що веде життя навеселі, можна припустити, що й проблеми зі здоров’ям з цим і пов’язані. Тим паче, якщо мова йшла про лікування, на яке людина сама мала погодитися…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый мужик бегал от полиции по улицам Львова (видео)

22.05.2016 - 21:07
Сегодня, 22 мая, с утра возле памятника первопечатнику Федорову было весело и шумно. Все началось с того, что там появился голый мужичек, 32 лет от роду. Причем, был он там ...

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017
В годовщину начала столкновений на ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...