Російські загарбники просунулися в бік Невельського

Російські загарбники помітно просунулися південніше нещодавно окупованого села Первомайське західніше Донецька. Про це о 8:10 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«На південь від Первомайського противник зайняв територію занедбаних фруктових садів і просунувся до балки Домаха на ділянці шириною до 1,41 кілометра та на глибину до 1,45 км».

О 13:52 про це ж лаконічно розповів і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Окупанти мають просування у районі населеного пункту Первомайське».

Але найбільш тривожною ця інформація виглядає на карті авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState». Червоно-коричневими штриховкою та пунктиром він позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники.

Ми ж червоними стрілочками позначили місця розширення сірої зони в наш бік та звертаємо увагу, що ще більша територія на схід від сусіднього вільного Невельського (на південний схід від Первомайського) тепер приречена, адже оточена ворогом більш ніж з трьох сторін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Головащенко завоевал пояс Интерконтинентального чемпиона по версии IBO: видео

07.05.2017 - 14:29
Винничанин Роман Головащенко 6 мая в поединке за звание Интерконтинентального чемпиона по версии  IBO победил 40-летнего немецкого боксера Каи Курзаву. Бой завершился во втором раунде технической победой украинца. Как указывается ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018
Как мы уже сообщали, сегодня ...