Могилянку оштрафували на 182 тисячі грн

Інспекторів Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) повторно не допустили для перевірки об’єкта будівництва на території Києво-Могилянської академії, через що навчальний заклад оштрафовано на 181,68 тис. грн. Про це сьогодні повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

«У зв’язку з повторним недопущенням посадових осіб ДІАМ на об’єкт будівництва прийнято рішення щодо винесення постанови про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності у розмірі 181 680 грн», — йдеться в повідомленні.

Вказується, що інспектори мали провести позапланову перевірку 200-річних келій Братського монастиря, розташованого на території Національного університету  Києво-Могилянська академія. На обʼєкті триває реставрація з пристосуванням під навчальні та службові приміщення.

«Водночас перевірити це неможливо через повторний недопуск інспекторів, які діють на підставі припису про усунення порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил», — повідомили в міністерстві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

За что Булгаков расстрелял Лермонтова из автомата, – пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

11.02.2014 - 22:57
Телеканал «Дождь» провел интересное исследование на улицах Москвы. Прохожим задавали вопросы о том, как они относятся к тому, что великий советский писатель Пушкин застрелил Лермонтова на дуэли, о проходящих сейчас ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...