Окупанти прорвалися до Урожайного на Бердянському напрямку

Російські окупанти минулої доби здійснили підтверджене просування в районі адміністративного кордону Донецької та Запорізької областей (колишній Бердянський напрямок). Про це серед іншого в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Це підтвердив і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». За його даними загарбники вже другу добу поспіль захоплюють суттєві ділянки в районі звільненого минуло літа селища Урожайне Донецької області.

Дивись скриншоти його карти за підсумками тридцятого квітня та першого травня, на яких він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких закріпилися інтервенти.

При цьому вчора агресор вийшов на адміністративний кордон населеного пункту, а максимум 5% його території (на самому півдні) опинилися в сірій зоні.

Вже згодом телеграм-канал «Донбас Оперативний» на своїй мапі загалом підтвердив ту саму картину. Однак у коментарі він чомусь вказує, що окупанти вже в Урожайному:

«Оркам вдалося закріпитися у південній частині селища, зайнявши території ферми та двір сільгосптехніки. Просування на ділянці завширшки до 1,22 км та на глибину до 600 метрів. Продовжуються активні бойові дії».

Вірогідно, ферма і двір с/г техніки не входять в адміністративні межі населеного пункту, але фактично давно стали його частиною…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018 - 18:01
Активисты националистической организации С 14 сделали наскок на Наталью Витренко, главу так называемых прогрессивных социалистов. Молодой человек облил Витренко чем-то белым (краска, молоко?), когда она выходила из Окружного админсуда в ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

Интернет взорвало видео, как Песков матом переводит высказывание Лаврова

31.12.2016
Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков показал, ...

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...