На Facebook викраденого Луценка з’явився пост про те, що він знайшовся

Як повідомляє Українська Правда знайшовся викрадений вранці активіст Ігор Луценко.

«За останню добу я мінімум три рази прощався з життям, але зараз у мене все ок», — написав він на своїй Facebook-сторінці.

«Наразі я виповз з лісу, куди мене завезли і кинули мої викрадачі, і знаходжусь у доброму гуморі, без мобілки і у посередньому фізичному стані. Нічого серйозного, просто майже 15-годинне спілкування з викрадачами було часом дуже важким морально і фізично», — повідомив він.

«Мушу відзначити високий професіоналізм викрадачів, це дійсно фахівці», — сказав він.

«Події були такі — між першою і другою ночі вчора до мене звернулися лікарі з прохання машиною доставити до офатльмологічного відділення такого собі пана Юрія, у нього була травма ока», — повідомив Луценко.

«Я дождався Юрія, і ми поїхали у лікарню. Як тільки зайшли у у приміщення і лікар почала оглядати Юрія, підійшли двоє міцних молодиків, заглянули у кабінет і зразу вийшли. Я зрозумів, що вони за Юрієм і викликав друзів. Але я розраховував, що вони будуть нападати на нас без свідків, на вулиці», — розповів він.

«Вони ж приблизно вдесятьох зайшли і витягнули нас в мінібус на очах у тітоньки-лікаря», — написав Луценко.

«Нас повезли у нічний ліс десь під Києвом і я подумав що все, капець. Пробули ми там достатньо довго, але капець не наступив. Хоча звісно, хорошого було мало», — зазначив він.

«Потім нас повезли кілометрів за 20-30 і кинули у щось на кшталт металевого гаражу, мене з Юрієм розвели по різним відсікам. Після того я його не бачив», — розповів активіст.

«В гаражі ми провели досить багато часу, годин 10-11. Спілкувалися», — додав він.

«Я помітив — це були не просто найняті люди, вони щиро ідейні у своїй масі. Хоча спілкування було непростим, мені здається, багато хто зрозумів дещо про Майдан, і про мою особисту позицію», — розповів Луценко.

«Після цього спілкуваня я ще раз переконався, що принаймні мій вибір — це ненасильницький спротив. Але про це, можливо, іншим разом», — додав він.

«Потім мене повезли у машині, їхали майже годину, і тут у мене знову почалися думки про капець, бо місцина глуха. Мене у кульку на голові поставили лобом до сосни на коліна і сказали молитися). Я не відмовився. Поки я читав молитву, мої супроводжувачі щезли. Навіть не було чутно, коли», — розповів активіст.

«Я поглянув на світ, ніби вперше. Сліпа хуртовинна ніч була найяскравішим видовищем, мабуть, за все життя», — додав Луценко.

«Далі я майже повз по засніженій дорозі, співаючи пісні. Почав з «Любо братці любо») По дорозі майже втрачав свідомість, але дійшов.Ще раз, друзі — подароване вами життя — прекрасне! Є певні побутові незручності, але вони поступово пройдуть, нічого критичного», — розповів активіст.

«Фоточок поки не буде, бо мобілка йок. І звісно, ми не зупиняємося», — додав він.

 
 
НовостиМира
recreativ
загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

В Таиланде орангутанг приставал к туристке, хватая ее за грудь

14.07.2016 - 19:37
Событие имело место в одной из тайских достопримечательностей — парке Safari World. Девушка присела на скамейку, чтобы сфотографироваться с двумя орангутангами. Ничего не предвещало самого интересного и пикантного. Вначале приматы ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Такого смешного гола вы еще точно не видели! (видео)

09.10.2015
В истории футбола множество курьезных ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...