Нідерланди обіграли Катар і зайняли перше місце в групі

ЧС-2022. Матч №34

Группа А. Нідерланди — Катар — 2:0

Збірні Нідерландів та Катару не здивували — протистояння завершилося з рахунком 2:0 на користь команди Луї ван Гала.

На 26-й хвилині Коді Гакпо відкрив рахунок у грі. Йому асистував Даві Классен. На початку другого тайму Френкі де Йонг зміцнив перевагу європейців. Потім голландці довели рахунок до розгромного, проте арбітр скасував взяття воріт. Стівен Бергейс відправив м’яч у сітку воріт збірної Катару, але до цього він торкнувся м’яча рукою.

Гакпо відзначився у всіх трьох матчах групового етапу ЧС-2022. Примітно, що голи футболіста були першими у кожній із зустрічей. Таким чином нідерландський форвард повторив досягнення італійського футболіста Алессандро Альтобеллі на ЧС-1986.

У 1/8 фіналу Нідерланди зіграють із командою, яка займе друге місце у групі B, а Сенегал зустрінеться зі збірною, яка вийде у плей-офф турніру з першого рядка у тому ж квартеті B. Нагадаємо, там виступають національні команди Англії, Уельсу, Ірану та США.