Іспанія розгромила Коста-Ріку з двома рекордами чемпіонатів світу

ЧС-2022. Матч №11

Группа Е. Іспанія — Коста-Ріка — 7:0

Завершився матч у рамках групового етапу між командами Іспанії та Коста-Ріки. Команди грали на стадіоні «Ель-Тумама» у Досі. Протистояння завершилося з рахунком 7:0 на користь європейської команди.

Рахунок на 11 хвилині відкрив нападник команди Луїса Енріке Дані Ольмо. Через 10 хвилин Марко Асенсіо зміцнив перевагу іспанців.

Незабаром Ферран Торрес довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті. Решта голів іспанці забили у другій половині зустрічі. На цей раз Ферран Торрес відзначився з гри. Інші м’ячі були забиті після закінчення основного часу: Карлос Солер відправив м’яч у сітку воріт Кейлора Наваса на 91-й хвилині, Альваро Мората встановив підсумковий рахунок на 92-й хвилині.

Відсоток часу, коли іспанці володіли м’ячем, становив 81,7%. Це найкращий результат в історії чемпіонатів світу. До цього рекорд належав збірній Аргентини. У матчі з Грецією на ЧС-2010 аргентинці мали м’яч 80,3% ігрового часу. На третьому місці за цим показником розташовується матч ЧС-2018 між збірними Росії та Іспанії. Тоді іспанці володіли м’ячем 78,9% матчу.

«Фурія Роха» стала першою командою, хто зумів здійснити понад 1000 передач у матчі мундіалю без урахування ігор з додатковими таймами. Всього 1045. Також збірна Іспанії встановила рекорд з точних передач за матч (976).