Катар програв Сенегалу й втратив шанси на вихід у плей-офф ЧС

ЧС-2022. Матч №18

Группа А. Катар — Сенегал — 1:3

На стадіоні «Ель-Тумама» в матчі 2-го раунду групового етапу чемпіонату світу зустрілися збірні Катару і Сенегалу. Перемогу у грі здобули гості з рахунком 3:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 41-й хвилині: Хухі грубо помилився у своєму штрафному майданчику, махнувши повз м’яч, а набігший Булайє Діа моментально покарав, пробивши повз Мешаля Баршама в кут воріт.

На початку другого тайму Ісмаїл Якобс від кута поля виконав навіс у штрафний майданчик, де Фамара Дьєдіу зіграв на випередження і в падінні підрізав м’яч головою в дальній кут воріт. На 78-й хвилині Катар відіграв один м’яч: влучним ударом відзначився Мохаммед Мунтарі.

На 84-й хвилині Бамба Дьєнг відновив перевагу Сенегалу у два м’ячі: він отримав свободу в центрі штрафного майданчика, дочекався прострілу Ілімана Ндіайє від лицьової, після чого в дотик направив м’яч у сітку воріт.

Збірна Катару стала першою командою-учасницею чемпіонату світу 2022 року, яка втратила шанси на вихід у плей-офф турніру. Зазначимо, що мундіаль проходить у Катарі, і відповідно національна команда цієї країни є країною-господаркою турніру.