Іран виграв у збірної Уельсу, яка втратила воротаря

ЧС-2022. Матч №17

Группа В. Уельс — Іран — 0:2

Завершився матч 2-го туру чемпіонату світу, в якому зустрічалися збірні Уельсу та Ірану. Команди грали на стадіоні «Ахмед бін Алі» в Ер-Райяні. Іран після розгромної поразки 2:6 від англічан сьогодні переміг із рахунком 2:0.

Іран мав перевагу, але до кінця матчу не міг її реалізувати. На 86-й хвилині арбітр вилучив голкіпера Уельсу. Хеннессі вибіг за межі штрафного майданчика назустріч нападнику Ірану Мехді Таремі і збив опонента. Це вилучення стало першим на чемпіонаті світу у Катарі. Місце у воротах Уельсу зайняв Денні Уорд.

Перший гол Ірану на 90+8-й хвилині забив півзахисник Роузбеш Чешмі, який вийшов на заміну. Він точно пробив через штрафний майданчик у нижній кут. А за три хвилини остаточний рахунок встановив захисник Рамін Резаян, завершивши контратаку іранців, перекинувши голкіпера — 2:0.

Гол півзахисника збірної Ірану Роузбеша Чешмі у ворота Уельсу став найпізнішим переможним м’ячем, забитим у матчах чемпіонатів світу без урахування ігор із додатковим часом. Про це повідомив статистичний портал Opta. Така статистика доступна з 1966 року. М’яч перетнув лінію воріт, коли час матчу був на позначці 97:56.