Шаффл на підборах танцює красуня Цінцін. Запальне відео

Випадково побачили кліп із танцем Шаффл у виконанні милої дівчини. І зачепило. Захотілося поділитися позитивним зарядом з вами, дорогі читачі.

Танцює красуня Цінцін.

Музика Ахана Отиншієва (Akhan Otynshiev) Shudyn Boyynda. Ця пісня киргизька. Автор — Алтинбек Алмазбеков — шкільний вчитель з Ошської області. Написано її було в 1975 році. Її можна знайти у «золотому фонді» киргизького радіо. Нині ця пісня переживає другу молодість.

Казахські співаки переклали казахською мовою і співають, можливо поліпшивши аранжування. Автор дуже проста і скромна людина.

Мельбурн шаффл (Melbourne shuffle) — це стиль танцю, що з’явився наприкінці 1980-х років в Австралії, на андеграунд-сцені міста Мельбурн. Це швидкі, типові для джазу танцювальні рухи (степ), але на «сучасний» лад, і танцюють його під різноманітні стилі електронної танцювальної музики.

Основна база шаффла (Running Man) складається із поєднання, комбінацій двох рухів (hop-ів). Саму комбінацію рухів прийнято називати «шаффлінг» (що в перекладі з англійської — волочити ноги, човгати, ковзати ногами по підлозі).

1. Ковзаючі рухи ліворуч або праворуч, потім вперед і назад. Коли шаффлер так рухається, складається враження, що він «невагомий», на нього не діє гравітація.

2. Ковзний спот використовується в проміжках між попереднім та новим рухом, щоб не стояти на одному місці та весь час рухатися. Використовуючи цей рух, шаффлер може відпочити, підлаштуватись під біт (такт) музики. Також шаффлер може відступити, вийти з танцю, використовуючи цей рух, і випустити іншого танцюриста на танцпол. Але найчастіше цей рух використовується для того, щоб весь час бути в русі.

3. Шаффл за трикутною схемою складається з дуже енергійних кроків-рухів.

Хто така Цинцин

Танцюристку насправді звуть Ван Сяоцин, де Сяоцин – ім’я. Красуня народилася у невеликому містечку Дунчжуан Нейхуанського повіту, округу Аньян 29 вересня 1986 року. Деякі сайти дають неправильне звучання імені дівчини. Також є невірна інформація про те, що народилася вона у В’єтнамі, де є місто зі схожою назвою: Ханам. А рідне місто ЦінЦін – Хенань, це Китай.

Знаменитість дає уроки танців, навчає, тренує шанувальників шафла. Паралельно Ван Сяоцін організувала власний танцювальний колектив Qingqing World Square Dance. Дівчина щодня знаходила чимало часу для занять танцем. До речі, Цин Цин – коротка назва інтернет-каналу (Qingqing World Square Dance). Шанувальникам ці слова сподобалися, для танцівниці вони стали прізвиськом, вірніше ім’ям.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По позициям террористов на Светлодарской дуге нанесен мощный удар: видео

10.06.2018 - 11:53
По данным пресс-центра Объединенных сил вследствие адекватной «ответки» ВСУ 9 июня погибли 2 и ранены 5 террористов. Некий «Игорь Вайсерман» в комментариях в Фейсбуке усомнился: «Каждый день потери в днр ...

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016
Почему винничане практически ежедневно жалуются ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018
Вчера минут 15 пыталась перейти ...