Швейцарія здолала Камерун на ЧС-2022

ЧС-2022. Матч №13

Группа G. Швейцарія — Камерун — 1:0

Завершився матч чемпіонату світу, в якому зустрічалися збірні Швейцарії та Камеруну. Команди грали на стадіоні «Ель-Джануб» в Ель-Вакрі.

Збірна Швейцарії виграла з рахунком 1:0. Перша половина гри завершилася без забитих м’ячів.

Єдиний гол на початку другого тайму на 48-й хвилині забив Бріл Емболо. Фройлер прострілив у центр із правого флангу, Н’Кулу не встиг за Емболо, і той у дотик пробив у правий кут воріт — 1:0.

Швейцарці не програють у перших матчах на останніх шести мундіалях. Востаннє команда програла у першому матчі на світовій першості 1966 року збірній Німеччини (0:5).