Англія розгромила Іран на старті чемпіонату світу

ЧС-2022. Матч №2

Группа В. Англія — Іран — 6:2

У матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу — 2022 у Катарі збірна Англії зустрічалася з національною командою Ірану. Гра пройшла на стадіоні «Халіфа Інтернейшнл» у Досі та завершилася розгромною перемогою англійців з рахунком 6:2.

На 35-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем. На 43-й хвилині форвард Букайо Сака зміцнив перевагу англійської команди у рахунку. У компенсований час першого тайму англійський нападник Рахім Стерлінг довів рахунок до розгрому. На 62-й хвилині Сака забив свій другий гол.

Сака став наймолодшим англійцем, який оформив дубль у дебютній грі на чемпіонаті світу

Через три хвилини форвард Мехді Таремі скоротив відставання збірної Ірану у рахунку. Дуже добре пробив під поперечину.

На 71-й хвилині нападник збірної Англії Маркус Рашфорд відправив у ворота іранців п’ятий м’яч. На 90-й хвилині англійський хавбек Джек Гріліш забив шостий гол у ворота суперника.

У компенсований час зустрічі Таремі оформив дубль, реалізувавши пенальті.