Мбаппе приніс Франції перемогу над Данією і путівку в плей-офф

ЧС-2022. Матч №23

Группа D. Франція — Данія — 2:1

На «Стедіум 974» у Досі відбувся матч 2-го раунду групового етапу чемпіонату світу групи D. Зустрічалися команди Франції та Данії. Перемогу здобули чинні чемпіони світу з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 61-й хвилині: Кіліан Мбаппе отримав м’яч на лівому фланзі, зробив пас вперед на Тео Ернандеса, який підключився до атаки, той зі штрафного виконав зворотну передачу на Кіліана, який в дотик пробив Каспера Шмейхеля.

На 68-й хвилині Андреас Крістенсен зрівняв рахунок, а на 86-й хвилині Кіліан Мбаппе відзначився дублем: Грізман ідеально навісив на дальню штангу, куди набіг Кіліан і легко переправив м’яч у ціль.

Мбаппе, який оформив дубль, наздогнав легенду французького футболу – Зінедіна Зідана – по голах за національну команду. На рахунку Мбаппе тепер 31 забитий м’яч. Крім того, форвард «ПСЖ» обійшов за цим показником Жюста Фонтену та Жан-П’єра Папена. На чемпіонаті світу в Катарі у Мбаппе вже три забиті м’ячі у двох матчах — раніше його гол допоміг збірній Франції обіграти Австралію з рахунком 4:1 у матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу.

На світовій першості в Росії у 2018 році Мбаппе забив чотири м’ячі у семи матчах турніру та допоміг своїй збірній здобути титул чемпіонів світу.

Збірна Франції стала першою командою на чемпіонаті світу у Катарі, яка забезпечила собі вихід у плей-офф турніру.