Бразилія на класі перемогла Сербію

ЧС-2022. Матч №16

Группа G. Бразилія — Сербія — 2:0

Збірні Бразилії і Сербії завершили перший тур групового турніру чемпіонату світу. Матч відбувся на стадіоні «Лусаїл Айконік» у Лусаїлі.

У першому таймі команди забитими м’ячами не відзначились. Футболісти збірної Бразилії завдали по воротах голкіпера Вані Мілінковіча-Савіча п’ять ударів, з яких три в площину, а серби змогли лише одного разу пробити по воротах Алісона, але неточно.

У другому таймі «селесао» змогли реалізувати свою перевагу в голи. На 62-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Рішарлісон на добиванні після удару Вінісіуса. На 73-й хвилині Рішарлісон оформив дубль ударом у падінні, точний пас йому знову віддав Вінісіус. У підсумку матч завершився перемогою бразильської команди з рахунком 2:0.

Після гри лікар національної збірної Бразилії Родріго Ласмар прокоментував травму Неймара у стартовому матчі команди на чемпіонаті світу з Сербією.

«У Неймара розтягнення правої кісточки. Ви вже могли подивитись повтори епізоду, там було чітко видно, що це пряма травма внаслідок руху коліна сербського гравця. У Неймара з’явився набряк, і ми одразу надали першу допомогу. Далі – фізіотерапевтичне лікування та спостереження. Ми повинні почекати від 24 до 48 годин, щоб отримати більш чітке уявлення. Знімок? Запланованого обстеження в цьому контексті на цю секунду немає, але якщо з’явиться необхідність, ми це зробимо. Все вирішуватиметься, коли чекаємо на час і оцінюватимемо ступінь – ймовірно, завтра. Наше очікування – це спостереження за його ногою. Говорити зараз про процес відновлення передчасно. Важливо зачекати», – наводить слова Ласмара Globo.