Нідерланди не змогли здолати Еквадор на ЧС-2022

ЧС-2022. Матч №19

Группа А. Нідерланди — Еквадор — 1:1

Збірні Нідерландів та Еквадору зіграли внічию у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року у Катарі. Зустріч проходила на стадіоні «Халіфа Інтернейшнл» у Досі.

Гол нападаючого збірної Нідерландів Коді Гакпо став єдиним, забитим у першому таймі матчу другого туру чемпіонату світу 2022 року у Катарі зі збірною Еквадору. Форвард вразив ворота на шостій хвилині першим ударом у ворота. Цей гол став для голландця другим на турнірі.

Наприкінці першої половини зустрічі захисник еквадорської команди Первіс Еступіньян зрівняв рахунок, проте це взяття воріт було скасовано через офсайд. На початку другого тайму нападник збірної Еквадору Енер Валенсія зумів влучити у ворота нідерландської команди, зрівнявши рахунок (1:1). Американська збірна створила ще кілька небезпечних моментів біля воріт збірної Нідерландів, у тому числі влучивши у штангу, проте забити більше не зуміла. Матч завершився внічию – 1:1.

Гол Валенсії став для нього шостим на чемпіонатах світу (три він забив в Катарі і ще три на ЧС-2014).

Нідерланди практично гарантували собі вихід з групи, а ще одну путівку у плей-офф розіграють між собою Еквадор і Сенегал. Перших влаштує і нічия.