Хорватія розтрощила Канаду після слів тренера суперника

ЧС-2022. Матч №27

Группа F. Хорватія — Канада — 4:1

Відбувся матч 2-го туру групового етапу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Канади.

Канадці швидко вийшли вперед, коли на другій хвилині зустрічі Альфонсо Девіс із передачі Тажона Бушанана відкрив рахунок у цьому матчі.

Хорватська збірна зуміла зрівняти рахунок лише на 36-й хвилині зустрічі – відзначився Андрій Крамарич після передачі Івана Перишича. На 44-й хвилині Марко Лівайя зумів вивести Хорватію вперед, асистував Йосип Юранович.

На 70-й хвилині зустрічі Андрій Крамарич після пасу Перишича оформив дубль. На 90+4-й хвилині Ловро Майєр встановив підсумковий результат матчу — 4:1 на користь Хорватії.

В останньому турі Хорватія зіграє з Бельгією. Фактично в цьому матчі і вирішиться, хто з них піде далі. Бо навряд чи Марокко програє Канаді з великим рахунком, що дозволить і Бельгії і Хорватії в разі нічиєї обом пройти у плей-офф.

Перед грою тренер канадців Джон Хердман після матчу з Бельгією (0:1) сказав своїм гравцям, що тепер вони повинні вийти на поле і «поімєть» Хорватію.

«Ці слова мотивували всю Хорватію. Я хочу подякувати тренеру збірної Канади за мотивацію. Він міг би підібрати кращі слова, сформулювати їх трохи по-іншому. Зрештою, Хорватія продемонструвала, хто кого «поімєл»», — наводить слова Крамарича Goal.