Нідерланди вирвали перемогу над Сенегалом наприкінці матчу

ЧС-2022. Матч №3

Группа А. Сенегал — Нідерланди — 0-2

На стадіоні «Ель-Тумама» у Досі відбувся матч першого туру групового етапу чемпіонату світу, в якому зустрічалися збірні Нідерландів та Сенегалу. Фаворити групи А.

Перший тайм пройшов в гострій боротьбі. Обидві команди мали небезпечні моменти, але забити гол нікому не вдалося. Найбільше шансів для взяття воріт було у де Йонга, який на розі штрафного майданчика мав можливість завдати удару і вразити ворота Едуарда Менді, але завозився і зрештою втратив м’яч.

У другому таймі моментів практично не було. Збірна Сенегалу під час зустрічі була змушена замінити гравців через отримані травми – спочатку з поля пішов Абду Діалло, а потім на ношах забрали Шейку Куйяте. Незважаючи на відсутність моментів, на 84-й хвилині Нідерланди таки зуміли відкрити рахунок: Френкі де Йонг зробив навіс у штрафний майданчик, де Коді Гакпо впевнено в повітрі переправив м’яч у ворота.

На 90+9 хвилині Даві Клаасен на добиванні після сейву Едуарда Менді забив ще один м’яч і встановив підсумковий рахунок зустрічі — 2:0 на користь Нідерландів.