Португалія переграла Уругвай і вийшла до 1/8 фіналу ЧС

ЧС-2022. Матч №32

Группа Н. Португалія — Уругвай — 2:0

У матчі 2-го раунду групового етапу чемпіонату світу Португалія перемогла 2:0 збірну Уругваю. Зустріч відбулася на стадіоні Lusail Aikonik в Лусайлі.

На 54 -й хвилині матчу рахунок відкрив півзахисник національної збірної Португалії Брун Фернандеш. Півзахисник з кута штрафного майданчика здійснив м’який навіс на Кріштіану Роналду, той не торкнувся м’яча, але збентежив воротаря своїм стрибком. М’яч, не торкаючись голови, Роналду полетів у дальній кут воріт по прямій лінії.

На 90+1 -й хвилині Фернандеш успішно пробив пенальті та встановив остаточний рахунок.

Португальська команда забила у восьмому матчі чемпіонату світу поспіль — це рекордна серія національної команди, повідомляє Opta Sports. Після зустрічі португальці набрали шість очок і достроково вийшли у плей-офф.