Дубль Валенсії приніс Еквадору перемогу над Катаром

ЧС-2022. Матч №1

Группа А. Катар — Еквадор — 0-2

Стартував чемпіонат світу з футболу у Катарі. Господарі турніру в матчі-відкритті програли 0:2 міцній сбірній Еквадору.

Героєм матчу став Еннер Валенсія, який відмітився дублем. Спочатку на 16-й хвилині він реалізував пенальті, а через 15 хвилин після цього забив вдруге після пасу Пресіадо. Цей гол став для нього п’ятим на чемпіонатах світу (ще три він забив на ЧС-2014).

Катар шансів врятувати гру не мав. Скоріше, Еквадор міг ще збільшити рахунок, створивши декілька відмінних можливостей для взяття воріт.

Нагадаємо, за кілька днів до матчу-відкриття регіональний керівник Британського центру близькосхідних досліджень Амджад Таха заявив, що Катар начебто дав хабаря гравцям збірної Еквадору, тому господарі мають виграти матч. Як бачимо, цього не сталося.