Мбаппе встановив рекорд в матчі Франції проти Австралії

ЧС-2022. Матч №8

Группа D. Франція — Австралія — 4:1

Завершився матч першого туру групи D між збірними Франції та Австралії. Гра пройшла на стадіоні «Ель-Джануб». Протистояння завершилося з рахунком 4:1 на користь команди Дідьє Дешама.

За дев’ять хвилин після початку матчу перший гол забив нападник австралійців Крейг Гудвін, якому асистував Метью Лекі. На 27-й хвилині Адрієн Рабйо відновив рівновагу.

Незабаром Олів’є Жиру вивів французів уперед, а Рабьо цього разу виступив у ролі асистента. У другому таймі Кіліан Мбаппе зміцнив перевагу команди Дідьє Дешама. Цей м’яч став для 23-річного Мбаппе п’ятим на чемпіонатах світу. Завдяки цьому він став наймолодшим французом, якому скорилося це досягнення, повідомляє портал Opta. В 1958 Жюст Фонтен забив п’ять м’ячів за збірну на мундіалях до того моменту, коли йому виповнилося 24 роки.