Мессі приніс Аргентині перемогу над Мексикою

ЧС-2022. Матч №24

Группа С. Аргентина — Мексика — 2:0

Збірна Аргентини на стадіоні «Лусаїл Айконік» у Лусаїлі виграла у Мексики 2:0.

Перша половина зустрічі пройшла мляво, практично без моментів. У другій половині ситуація на полі практично не змінилася. Однак, незважаючи на повільний темп гри, Аргентина зуміла відкрити рахунок. На 64-й хвилині Анхель Ді Марія віддав передачу з правого флангу в центр на Ліонеля Мессі, який прийняв м’яч перед штрафною площею, зважився на удар здалеку та вразив ворота – 1:0.

Потім більше володіли перевагою мексиканці, але на 87-й хвилині Мессі навісив у штрафний майданчик з кутового, а півзахисник Енцо Фернандес зумів виграти у опонентів верхову боротьбу і зміцнив перевагу своєї команди.

Месі забив свій восьмий м’яч на цих турнірах і зрівнявся за відповідним показником із форвардом збірної Португалії Кріштіану Роналду. Аргентинцю для досягнення цієї цифри знадобився 21 матч, Роналду впорався за 18. Стільки ж голів за Аргентину на чемпіонаті світу забив легендарний Дієго Марадона. Ще вісім голів на рахунку їхнього співвітчизника Гільєрмо Стабіле, бразильців Рівалдо, Леонідаса та Адеміра, Руді Феллера (Німеччина) та Оскара Мігеса (Уругвай).

Зазначимо, що для Мессі турнір у Катарі став п’ятим у кар’єрі, як і для Роналду.