Англія розгромила Сенегал на ЧС-2012

ЧС-2022. Матч №52

1/8 финала. Англія — Сенегал — 3:0

На стадіоні «Ель-Байт» в Ель-Хаурі відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, у якому грали збірні Англії та Сенегалу.

У перші півгодини гри футболісти англійської збірної володіли м’ячем, однак Сенегал створював небезпечні моменти. Підопічні Гарета Саутгейта відреагували на випади суперника – на 38-й хвилині англійці втекли в атаку. Джуд Беллінгем віддав передачу з флангу до штрафного майданчика, де Джордан Хендерсон впевнено реалізував момент. Через 10 хвилин вони провели ще одну подібну атаку флангом, закінченням якої став гол Гаррі Кейна після передачі Філа Фодена.

На 57-й хвилині Англія забила свій третій гол і останній гол у цьому матчі — після чергової передачі Філа Фодена з флангу відзначився Букайо Сака. Англійська команда, що залишилася півгодини гри, впевнено контролювала м’яч і довела зустріч до розгромної перемоги — 3:0.

Півзахисник збірної Англії Філіп Фоден відзначився двома гольовими передачами. У віці 22 років і 190 днів він став другим молодим гравцем, який зробив двох асистів у матчі плей-офф чемпіонату світу. Рекорд належить бразильцеві Роналдо — 21 рік та 284 дні у матчі проти збірної Данії (3:2) на ЧС-1998. Про це повідомив статистичний портал Opta Sport.

Рахім Стерлінг не зміг допомогти своїй команді через особисті проблеми. Як повідомляє британський журналіст Daily Telegraph Метт Лоу, футболіст став жертвою пограбування свого будинку в Лондоні, доки перебував у Катарі у складі збірної. Щоб переконатися у добробуті своїх рідних, Рахім вирішив повернутись до Великобританії. Якщо він впевнений, що з його близькими все добре, то сподівається повернутися до Катару, щоб допомогти своїй збірній продовжити боротьбу в турнірі.

У 1/4 фіналу збірна Англія зіграє із Францією.