24 листопада опозиція збирає в Києві новий майдан

24 листопада 2013 року в Києві  опозиція  збирає  «Євромайдан»,  під час якого учасники протестуватимуть проти дій влади,  яка розпочала згортати курс на євроінтеграцію.

Голова Вінницької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»  Людмила Щербаківська вважає, що «українці  мають  захистити євроінтеграційний вибір, який,  за статистикою,  підтримують більшість громадян України».  Керівник  вінницької  обласної партійної організації «ВО Батьківщина» закликає людей не бути байдужими: «Я запрошую вінничан, які хочуть кращого майбутнього  для  себе, для своїх дітей та онуків, долучитись до тих, хто  боротиметься  за свою долю  на новому майдані – Євромайдані!»

Прес-служба Вінницької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»

Від «РЕАЛу»:Окрім цього, Щербаківська повідомила, як вінничани можуть взяти участь в акції і з’їздити до Києва, однак цю інформацію ми не друкуємо, бо це вже так би мовити комерційно-політична складова повідомлення.

 
 
НовостиМира
recreativ
загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015 - 14:45
Любой девушке хочется быть единственной и неповторимой.  В этом вся ее природа. Уникальный, запоминающийся образ проще всего создать при помощи оригинальной и аккуратной прически. Это самый короткий и верный путь ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...