Окупанти захопили нові території на Авдіївському напрямку

Російські окупанти продовжують успішний для себе наступ в районі Очеретиного на Авдіївському напрямку. Про це доповів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за підсумками минулої доби, на якому він червоно-коричневими пунктиром і штриховкою позначив великі втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

Окрім того, ми червоними стрілками умовно позначили різке розширення сірої зони в наш бік. З цього вже очевидно, що Силам оборони в районі Бердичів потрібно реагувати, інакше вони будуть оточені.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» навів приклад роботи по встановленню конфігурації лінії фронту – він геолокував відео бойових дій від Телеграм-канала оперативно-стратегічного угрупування військ Хортиця «Хортицький вітер», який фактично підтвердив просування загарбників в селі Соловйове (південніше Очеретиного).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017 - 13:11
Голливудский кинематограф настолько переплетен с политикой, что Дональд Трамп стал чуть ли не «главным действующим персонажем» ежегодной церемонии награждения самой престижной премией. Хотя, в принципе, само действо, помимо троллинга президента ...