На Вінниччині молодик пошкодив 12 пам’ятників на цвинтарі

На Вінниччині викрито 25-річного жителя с. Горбанівка, який з метою незаконного збагачення, посягаючи на громадську моральність, а також честь і гідність померлих, нехтуючи людськими цінностями та загальноприйнятими моральними принципами, традиціями та релігійними положеннями щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті покійних у лютому 2018 року прийшов на цвинтар с. Горбанівка Вінницького району, де, виламавши руками, заволодів металевими предметами, що знаходяться на місцях поховання, а саме хрестами та надгробними табличками.

Чоловік пошкодив 12 пам’ятників, поцупивши з них 12 надгробних табличок, та зруйнував декілька хрестів на могилах померлих. В подальшому викрадене приніс до пункту прийому металобрухту для отримання грошових коштів.

За результатами злагоджених дій правоохоронних органів зловмисника було викрито та чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України – тобто незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів, та обвинувальний акт спрямовано до суду. Наразі триває судовий розгляд.

Слід зазначити, що санкція ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Артур Васильович Сідлак


 
adsteroid
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

В НАСА показали, как выглядит центр нашей галактики, видео

30.08.2018 - 01:05
В обозримом будущем человек не увидит центра галактики своими глазами. От Земли до центра Млечного пути целых 26 000 световых лет, расстояние колоссальное. Астрономы НАСА решили эту проблему программно, создав ...

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015
Каждый в жизни сталкивался с ...