Міс США відмовилася від свого титулу

Міс США 2023 Ноелія Фойгт відмовилася від свого титулу та обов’язків через проблеми з психічним здоров’ям. Про це вона повідомила в Instagram. Правда, в її повідомленні рише лірика — подробиць про хворобу і її прояви немає.

«У глибині душі я знаю, що для мене це тільки початок нового етапу, і я сподіваюся, що продовжую надихати інших залишатися стійкими, приділяти першорядну увагу своєму психічному здоров’ю, виступати на захист себе та інших, використовуючи свій голос, і ніколи не боятися того, що чекає на майбутнє, навіть якщо воно здається невизначеним. Ніколи не ставте під загрозу свій фізичний та душевний добробут. Наше здоров’я — це наше багатство», — зазначила 24-річна дівчина.

Представник організації Міс США заявив в інтерв’ю CNN, що вони підтримують рішення Фойгт відмовитися від виконання своїх обов’язків, і що «благополуччя володарок титулу є головним пріоритетом, і ми розуміємо її потребу розставити пріоритети в цей час».

Організація також заявила, що переглядає плани щодо передачі обов’язків наступниці і що вони незабаром оголосять ім’я нової Міс США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Субри из команды «Пенанк» признан ФИФА лучшим в 2016 году: видео

09.01.2017 - 21:18
Что любопытно, самые эффектные голы в уходящем году забивали вовсе не «звезды» мирового уровня. Сначала ФИФА опубликовала список десятки лучших голов. В него попали результативные удары Лионеля Месси, Неймара и Сауля ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...