ТЦК каратимуть за порушення прав людини

Співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки під час проведення мобілізації не повинні порушувати права людини, бо за це на них чекає покарання.

Про це заявив член комітету Верховної ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в ефірі телеканалу Київ 24.

Він зазначив, що порушувати права людини, навіть попри воєнний стан в країні, не можна.

За його словами, бувають випадки, які набувають не тільки суспільного розголосу, але на них реагують правоохоронні органи, якщо в діях представників ТЦК і СП є ознаки правопорушення чи то кримінальні, чи то адміністративні, а далі вони реєструються й розслідуються.

«Дуже багато представників ТЦК СП після таких скандальних випадків порушення прав людини, вони просто перестають бути представниками ТЦК СП і відправляються в бойові підрозділи», — резюмував Веніславський.

Нагадаємо, у березні начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив в серйозну халепу. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами.

Кадри отримали за допомогою таємного відеоспостереження. На кадрах чоловік у військовій формі цілується з кількома жінками в різний час. Події відбуваються, імовірно, на робочому місці військового.

На Львівщині судитимуть двох колишніх військовослужбовців Самбірського районного ТЦК, які катували й незаконно утримували чотирьох громадян. У Тернопільській області судитимуть двох військових ТЦК за обвинуваченням у побитті, катуванні та позбавленні волі військовозобов’язаних.  

Президент Володимир Зеленський вважає неприйнятними «силові» методи працівників ТЦК під час мобілізації в Україні. Про це він сказав в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD, оприлюдненому у понеділок, 29 січня.

«Дуже неправильно, коли представники військкоматів ходили по вулицях і шукали хлопців, які не приходили до військкоматів. Але тут я хотів би, щоб ми були справедливими й чесними. Такі випадки є, але це абсолютно неправильно, вони не повинні цього робити», – сказав глава держави.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного дома в Авдеевке

11.03.2017 - 21:24
Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного жилого дома в Авдеевке. Напомним, ранее мы сообщали со ссылкой на местных жителей, что террористы с обеда ведут обстрелы города и промзоны из танков ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...