На Одещині збили дві ракети і підірвали морську міну

Сьогодні українські захисники знищили дві керовані авіаційні ракети Х-59/Х-69 на Одещині. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ у своєму Telegram-каналі. 

У повідомленні зазначається, що ворожі ракети близько 14:00 збили воїни зенітної ракетної Одеської бригади. 

Також в області військові моряки знищили чергову морську міну. Про це повідомила пресслужба ВМС ЗСУ.

Повідомляється, що сьогодні на узбережжя винесло морську міну, небезпечний боєприпас було знешкоджено шляхом контрольованого підриву із дотриманням усіх необхідних заходів безпеки.

«Загалом за час війни з російською федерацією військовими моряками уже знищено десятки подібних мін — як під водою, так і дрейфуючих чи тих, які винесло на узбережжя», — йдеться в повідомленні.

У ВМС нагадують, що у випадку виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів у жодному разі не можна до них наближатися, торкатися або намагатися самостійно переміщувати/знешкоджувати, а слід повідомити про це відповідним службам.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017 - 16:15
Похоже, даже священнослужители не знают, как обуздать «предприимчивую» Наталью Поклонскую. После заявления «няшной» экс-прокурора Крыма, а ныне депутата Госдумы, в РПЦ собрали целую комиссию, чтобы обследовать бронзовый бюст императора Николая ...